Półfinał I  (m.in. Olsztyn, Bartoszyce, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Reszel)
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Mały Mistrz
| Szkolny Klub Sportowy
| Aktywnie spędzam czas na sportowo
| Przetarg
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  

UWAGA

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2016/2017 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do zarejestrowania się do dnia 30.09.2016 roku w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy. [pobierz]

Komunikaty organizacyjne: 

    Szkoły Podstawowe:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 1 w mini piłce nożnej chłopców SP - 11.05.2017 Biskupiec [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce nożnej chłopców SP - 04.05.2017 Biskupiec [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP - 26.04.2017 Dobre Miasto [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 11.04.2017 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP - 24.03.2017 Bartoszyce [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 22.03.2017 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 29.03.2017 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt i chłopców SP - 28.03.2017 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w minikoszykówce dziewcząt SP - 22.03.2017 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP - 12.12.2016 Dobre Miasto dziewczęta; 13.12.2016 Dobre Miasto chłopcy [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 16.12.2016 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce ręcznej chłopców SP - 13.12.2016 Bartoszyce [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU!! Półfinał 1 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 16.12.2016 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce nożnej dziewcząt SP - 6.12.2016 Jeziorany [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP - 23.11.2016 Bartoszyce [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 2 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 29.11.2016 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w minikoszykówce dziewcząt SP - 9.12.2016 Lidzbark Warmiński [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w minikoszykówce chłopców SP - 2.12.2016 Lidzbark Warmiński [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w mini piłce ręcznej chłopców SP - 28.11.2016 Bartoszyce [pobierz]

  • Gimnazja:

  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa rejonu 2 w piłce nożnej dziewcząt Gim - 15.05.2017 Korsze [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce nożnej dziewcząt Gim - 17.05.2017 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce nożnej chłopców Gim - 16.05.2017 Biskupiec [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce nożnej chłopców Gim - 10.05.2017 Lidzbark Warmiński [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce nożnej dziewcząt Gim - 05.05.2017 Biskupiec [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce nożnej chłopców Gim - 04.05.2017 Biskupiec [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 1 w piłce ręcznej chłopców Gim - 13.01.2017 Barciany [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców Gim - 21.12.2016 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w koszykówce chłopców Gim - 19.12.2016 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce ręcznej dziewcząt Gim - 19.12.2016 Reszel [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców Gim - 21.12.2016 Karolewo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt Gim - 16.12.2016 Kętrzyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w koszykówce dziewcząt Gim - 14.12.2016 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców Gim - 14.12.2016 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej chłopców Gim - 25.11.2016 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w koszykówce dziewcząt Gim - 25.11.2016 Lidzbark Warmiński [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w koszykówce chłopców Gim - 18.11.2016 Lidzbark Warmiński [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 1 w koszykówce chłopców SPG - 15.03.2017 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 20.12.2016 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce siatkowej chłopców SPG - 21.12.2016 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce ręcznej chłopców SPG - 20.12.2016 Karolewo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 29.11.2016 Węgorzewo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej chłopców SPG - 2.12.2016 Węgorzewo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w koszykówce chłopców SPG - 8.12.2016 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców SPG - 29.11.2016 Karolewo [pobierz]

  • Wspólne:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 1 w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców Gim i SPG - 31.05.2017 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 22.11.2016 Lidzbark Warmiński [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 26.11.2016 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 3 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce nożnej i piłce siatkowej dziewcząt i chłopców SP i Gim [pobierz]


Klasyfikacja końcowa:


    Szkoły Podstawowe:

  • Mistrzostwa rejonu 2 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 1 w minikoszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 1 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w mini piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]

  • Gimnazja:

  • Półfinał 1 w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w siatkówce plażowej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w siatkówce plażowej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce nożnej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce nożnej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce ręcznej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce siatkowej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce siatkowej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • Półfinał 1 w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 1 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]

  • Wspólne:


Inne: