Półfinał II  (m.in. Elbląg, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Braniewo)
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Szkolny Klub Sportowy
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  



UWAGA

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2018/2019 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do zarejestrowania się do dnia 30.09.2018 roku w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy. [pobierz]

Komunikaty organizacyjne: 

    Szkoły Podstawowe:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 8.04.2019 Ostróda [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 10.04.2019 Lechowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 1.04.2019 Ostróda [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w minikoszykówce chłopców SP - 3.04.2019 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 3.04.2019 Lechowo [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce ręcznej chłopców SP - 27.03.2019 Elbląg [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 22.03.2019 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce ręcznej chłopców SP - 13.03.2019 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 6.03.2019 Lubawa [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP - 13.03.2019 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP - 5.03.2019 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt SP - 7.03.2019 Lechowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 7.03.2019 Lechowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP - 17.01.2019 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce nożnej dziewcząt SP - 8.11.2018 Ostróda [pobierz]

  • Gimnazja:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców rocznik 2003-2005 - 9.04.2019 Elbląg [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt rocznik 2003-2005 - 3.04.2019 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2003-2005 - 1.04.2019 Iława [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2003-2005 - 3.04.2019 Lubawa [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2003-2005 - 4.04.2019 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej chłopców rocznik 2003-2005 - 28.03.2019 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2003-2005 - 20.03.2019 Morąg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2003-2005 - 5.03.2019 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rocznik 2003-2005 - 17.01.2019 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców rocznik 2003-2005 - 20.12.2018 Morąg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców rocznik 2003-2005 - 13.12.2018 Elbląg [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt rocznik 2003-2005 - 18.12.2018 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców rocznik 2003-2005 - 14.12.2018 Działdowo [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2003-2005 - 16.11.2018 Łukta [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2003-2005 - 17.10.2018 Ostróda [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 5.04.2019 Iława [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców SPG - 4.04.2019 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców SPG - 3.04.2019 Działdowo [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 2.04.2019 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 3.04.2019 Iława [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej chłopców SPG - 20.03.2019 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 25.03.2019 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt SPG - 19.03.2019 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców SPG - 14.03.2019 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 22.02.2019 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 20.02.2019 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej chłopców SPG - 14.01.2019 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 16.01.2019 Braniewo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 16.01.2019 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców SPG - 15.01.2019 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG - 17.01.2019 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG - 19.12.2018 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt SPG - 11.12.2018 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce chłopców SPG - 13.12.2018 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej chłopców SPG - 13.11.2018 Ostróda [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 3 w piłce nożnej dziewcząt i chłopców SPG - 19.10.2018 Braniewo [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt SPG - 15.10.2018 Ostróda [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej chłopców SPG - 13.10.2018 Braniewo [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 04.10.2018 Braniewo [pobierz]

  • Wspólne:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców SP i Gim - 22.11.2018 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]


Klasyfikacja końcowa:


    Szkoły Podstawowe:

  • Półfinał 2 w minikoszykówce chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]

  • Gimnazja:

  • Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej chłopców rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym chłopców rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2003-2005 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2003-2005 [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 3 w piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 3 w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]

  • Wspólne: