Półfinał III  (m.in. Ełk, Giżycko, Pisz, Szczytno, Nidzica, Mrągowo, Gołdap)
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Szkolny Klub Sportowy
| Aktywnie spędzam czas na sportowo
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  

UWAGA

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2017/2018 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do zarejestrowania się do dnia 30.09.2017 roku w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy. [pobierz]

Komunikaty organizacyjne:

    Szkoły Podstawowe:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 3 w mini piłce nożnej chłopców SP - 27.04.2018 Ełk [pobierz]
  • Półfinał 3 w mini piłce nożnej dziewcząt SP - 25.04.2018 Giżycko [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 3 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt i chłopców SP - 16.04.2018 Pisz [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt i chłopców SP - 07.03.2018 Gołdap [pobierz]
  • 16.03.2018 Pisz [pobierz]

  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 28.02.2018 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców SP - 23.02.2018 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 3 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP - 23.02.2018 Szczytno [pobierz]
  • Półfinał 3 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 13.02.2018 Pasym [pobierz]
  • Półfinał 3 w minikoszykówce chłopców SP - 19.01.2018 Nidzica [pobierz]
  • Półfinał 3 w minikoszykówce dziewcząt SP - 18.01.2018 Ełk [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 18.12.2017 Gołdap [pobierz]
  • Półfinał 3 w mini piłce ręcznej chłopców SP - 13.12.2017 Rozogi [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 18.12.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w minikoszykówce dziewcząt SP - 14.12.2017 Olecko [pobierz]
  • Półfinał 3 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 19.12.2017 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP - 7.12.2017 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców SP - 20.12.2017 Pisz [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 19.12.2017 Pisz [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w minikoszykówce chłopców SP - 08.12.2017 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 04.12.2017 Pasym [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP - 05.12.2017 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w minikoszykówce dziewcząt SP - 29.11.2017 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SP - 23.11.2017 Rozogi [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 08.11.2017 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce ręcznej chłopców SP - 07.11.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w mini piłce nożnej chłopców SP - 30.10.2017 Mrągowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce nożnej chłopców SP (rocznik 2005 i młodsi) - 23.10.2017 Ełk [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfianł 3 w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców SP - 16.10.2017 Olecko [pobierz]
  • ZMIANA MIEJSCA! Moje Boisko Orlik - Półfianł 3 w minikoszykówce dziewcząt i chłopców SP - 17.10.2017 Giżycko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfianł 3 w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SP - 19.10.2017 Giżycko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Rejonu 6 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP - 26.09.2017 Giżycko [pobierz]

  • Gimnazja:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 3 w piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 - 24.04.2018 Ełk [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 24.04.2018 Miłki [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 - 23.03.2018 Pisz [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 15.03.2018 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejony 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt Gim - 13.03.2018 Biała Piska [pobierz]
  • Mistrzostwa rejony 5 w halowej piłce nożnej chłopców Gim - 07.03.2018 Biała Piska [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce chłopców Gim - 26.02.2018 Pisz [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców rocznik 2002-2004 - 15.12.2017 Mrągowo [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU!Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 13.12.2017 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt rocznik 2002-2004 - 18.12.2017 Ełk [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej chłopców rocznik 2002-2004 - 12.12.2017 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce chłopców rocznik 2002-2004 - 14.12.2017 Nidzica [pobierz]
  • Półfianł 3 w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 14.12.2017 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce dziewcząt rocznik 2002-2004 - 4.12.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej chłopców rocznik 2002-2004 - 30.11.2017 Mrągowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 28.11.2017 Pisz [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce dziewcząt rocznik 2002-2004 - 6.12.2017 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej dziewcząt Gim - 21.11.2017 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 21.11.2017 Mrągowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 20.11.2017 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej chłopców rocznik 2002-2004 - 21.11.2017 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców rocznik 2002-2004 - 16.11.2017 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 14.11.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej chłopców rocznik 2002-2004 - 15.11.2017 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 - 15.11.2017 Nidzica [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 31.10.2017 Giżycko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w trójkach koszykarskich dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 30.10.2017 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców rocznik 2002-2004 - 23.10.2017 Giżycko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 20.10.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 - 17.10.2017 Gołdap [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej dziewcząt SP rocznik 2002-2004 - 16.10.2017 Giżycko [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazlajne:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 3 w piłce nożnej chłopców SPG - 24.04.2018 Kamionek k. Szczytna [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce nożnej dziewcząt SPG - 20.04.2018 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 26.03.2018 Mrągowo [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 23.03.2018 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 12.03.2018 Pisz [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 14.03.2018 Pisz [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt SPG - 22.02.2018 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce chłopców SPG - 21.02.2018 Mrągowo [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców SPG - 19.12.2017 Rozogi [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 12.12.2017 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce dziewcząt SPG - 21.12.2017 Ełk [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 20.12.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców SPG - 19.12.2017 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej chłopców SPG - 14.12.2017 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej chłopców SPG - 11.12.2017 Rozogi [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 06.12.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce dziewcząt SPG - 18.12.2017 Pisz [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce chłopców SPG - 06.12.2017 Mrągowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej chłopców SPG - 01.12.2017 Gołdap [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej chłopców SPG - 28.11.2017 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 05.12.2017 Rozogi [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 29.11.2017 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej dziewcząt i chłopców SPG - 20.11.2017 Kamionek k. Szczytna [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SPG - 15.11.2017 Giżycko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfianł 3 w koszykówce dziewcząt i chłopców SPG - 24.10.2017 Pisz [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfianł 3 w piłce nożnej chłopców SPG - 20.10.2017 Pisz [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfianł 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 12.10.2017 Olecko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfianł 3 w piłce siatkowej chłopców SPG - 16.10.2017 Giżycko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfianł 3 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SPG - 18.10.2017 Giżycko [pobierz]

  • Wspólne:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP, Gim, SPG - 12.12.2017 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 3 w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim, SPG - 11.10.2017 Pasym [pobierz]


Klasyfikacja końcowa:


    Szkoły Podstawowe:

  • Półfinał 3 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w minikoszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w minikoszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w minikoszykówce chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w minikoszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w mini piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w mini piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w minikoszykówce dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]

  • Gimnazja:

  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w trójkach koszykarskich dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce nożnej dziewcząt (rocznik 2002-2004) [pobierz]
  • Półfinał 3 w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]

  • Wspólne:

  • Półfianł 3 w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG [pobierz]
  • Półfianł 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG [pobierz]