Finały i Baraże Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Szkolny Klub Sportowy
| Aktywnie spędzam czas na sportowo
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  



UWAGA

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2017/2018 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do zarejestrowania się do dnia 30.09.2017 roku w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy. [pobierz]

Komunikaty organizacyjne: 

    Szkoły Podstawowe:

  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w dwa ognie dziewcząt i chłopców SP - 18.06.2018 Giżycko [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w mini piłce nożnej dziewcząt SP - 21.06.2018 Giżycko [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SP - 13.06.2018 Giżycko [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 19.06.2018 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w mini piłce nożnej chłopców SP - 30.05.2018 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w baseballu dziewcząt i chłopców SP - 22.05.2018 Działdowo [pobierz]
  • UWAGA! Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje,iż w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w trójboju LA prowadzona będzie oddzielna klasyfikacja dla roczników: 2005 i młodsi/sze oraz 2007 i młodsi/sze.
    Mistrzostwa Województwa w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców SP - 05.06.2018 Lubawa [pobierz]
  • Protokół zbiorczy [pobierz]
    Protokół bieg na 60m [pobierz]
    Protokół bieg na 300m [pobierz]
    Protokół rzut piłeczką palantową [pobierz]
    Protokół skok w dal [pobierz]

  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa Województwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców SP - 24.05.2018 Lubawa [pobierz]
  • Protokół zbiorczy [pobierz]
    Protokół bieg na 60m [pobierz]
    Protokół bieg na 600m/1000m [pobierz]
    Protokół rzut piłeczką palantową [pobierz]
    Protokół skok w dal [pobierz]
    Protokół skok wzwyż [pobierz]

  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 23.05.2018 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP - 25.05.2018 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej chłopców SP - 21.05.2018 Olecko [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP - 18.05.2018 Giżycko [pobierz]
  • II ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 11.05.2018 Mrągowo [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 14.05.2018 Elbląg [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w minikoszykówce chłopców SP - 08.05.2018 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP - 17.05.2018 Dobre Miasto [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt SP - 16.05.2018 Górowo Iławeckie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w minikoszykówce dziewcząt SP - 09.04.2018 Ełk [pobierz]
  • Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa w wędkarstwie spławikowym dziewcząt i chłopców SP - 08.05.2018 Kanał Ostródzko-Elbląski w okolicach Liwy [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP - 22.03.2018 Ostróda [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w aerobicu dziewcząt SP - 05.04.2018 Ostróda [pobierz]
  • Wojewódzki Turniej "Jestem sprawny na 6" dziewcząt i chłopców klas 1-3 SP - 20.03.2018 Tereszewo [pobierz]

  • Opis konkurencji [pobierz]

  • Mistrzostwa w halowej piłce nożnej chłopców SP - II Memoriał im. Jerzego Perschke - 21.02.2018 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa o Puchar Przewodniczącego SZS w halowej piłce nożnej chłopców SP - 15.12.2017 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju dziewcząt i chłopców SP - 19.12.2017 Orzysz [pobierz]
  • II ZMIANA DATY! Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w mini piłce nożnej dziewcząt SP - 28.11.2017 Giżycko [pobierz]
  • ZMIANA DATY I MIEJSCA! Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej chłopców SP - 24.11.2017 Olecko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP - 21.11.2017 Giżycko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 30.11.2017 Bartoszyce [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w mini piłce nożnej chłopców SP - 28.11.2017 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych szachach dziewcząt i chłopców SP - 04.12.2017 Ostróda [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt i chłopców SP - 23.11.2017 Pisz [pobierz]

  • Gimnazja:

  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 14.06.2018 Giżycko [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 13.06.2018 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 - 12.06.2018 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 30.05.2018 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt rocznik 2002-2004 - 7.06.2018 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 - 5.06.2018 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 4.06.2018 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 21.05.2018 Lubawa [pobierz]
  • Protokół [pobierz]
    Karta biegowa [pobierz]

  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej chłopców rocznik 2002-2004 - 04.06.2018 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 18.05.2018 Rozogi [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce chłopców rocznik 2002-2004 - 16.05.2018 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej chłopców rocznik 2002-2004 - 04.04.2018 Olsztyn [pobierz]
  • Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa w wędkarstwie spławikowym dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 08.05.2018 Kanał Ostródzko-Elbląski w okolicach Liwy [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w aerobicu dziewcząt rocznik 2002-2004 - 05.04.2018 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa Wojewóztwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 28.02.2018 Susz [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w Halowej Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 15.12.2017 Olsztynek [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w baseballu dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 5.12.2017 Działdowo [pobierz]
  • ZMIANA DATY! Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 30.11.2017 Ostróda [pobierz]
  • ZMIANA MIEJSCA! Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 - 23.11.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju dziewcząt i chłopców Gim - 12.12.2017 Morąg [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej chłopców rocznik 2002-2004 - 24.11.2017 Wilkasy [pobierz]
  • Województwa w szachach dziewcząt i ckłopców rocznik 2002-2004 - 05.12.2017 Ostróda [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 - 22.11.2017 Ostróda [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 - 22.11.2017 Ostróda [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt i chłopców Gim - 29.11.2017 Pisz [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SPG - 15.06.2018 Giżycko [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa Województwa w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców SPG - 20.06.2018 Giżycko [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt i chłopców SPG - 19.06.2018 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców SPG - 28.05.2018 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 24.05.2018 Mrągowo [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w koszykówce chłopców SPG - 25.05.2018 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt SPG - 20.04.2018 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 25.04.2018 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 18.04.2018 Elbląg [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej chłopców SPG - 20.04.2018 Rozogi [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej chłopców SPG - 16.04.2018 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG - 27.03.2018 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa o Super Puchar w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 21.12.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju dziewcząt i chłopców SPG - 19.12.2017 Morąg [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców SPG - 27.11.2017 Giżycko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SPG - 30.11.2017 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w szachach dziewcząt i chłopców SPG - 07.12.2017 Ostróda [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt i chłopców SPG - 21.11.2017 Pisz [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt SPG - 15.11.2017 Ostróda [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców SPG - 15.11.2017 Ostróda [pobierz]

  • Wspólne:

  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w tenisie ziemnym dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 15.06.2018 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w dwuboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców SP i Gim - 15.06.2018 Ostaszewo [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców SP i Gim - 13.06.2018 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym biegu na orientację Gim i SPG - 15.05.2018 Elbląg, Park Miejski Bażanteria [pobierz]
  • Przełajowe Biegi Grunwaldzkie Dzieci i Młodzieży Szkolnej - 29.05.2018 Pola Grunwaldu [pobierz]
  • II ZMIANA MIEJSCA! Mistrzostwa Województwa w sztafetowych mieszanych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 23.04.2018 Ostaszewo okolice Jeziora Hartowieckiego [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 13.04.2018 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 27.04.2018 Pasłęk [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych i indywidualnych zawodach łyżwiarskich SP i Gim - 26.03.2018 Giżcyko [pobierz]
  • Indywidualno-Drużynowe Mistrzostwa Województwa w ringo dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 15.03.2018 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Halowe Mistrzostwa Województwa w skoku wzwyź i pchnięciu kulą dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 16.02.2018 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w indywidualno-drużynowych zawodach w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP i Gim - 21.12.2017 Nowe Grodziczno [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w indywidualno-drużynowych zawodach w warcabach dziewcząt i chłopców SP i Gim - 20.12.2017 Nowe Grodziczno [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych zawodach w pływaniu dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 11.12.2017 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w badmintonie dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 27.11.2017 Mroczno [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 24.10.2017 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • XXIV Warmińskie Biegi Przełajowe "Droszewo 2017" - 23.09.2017 Droszewo [pobierz]
  • Wojewódzkie Zawody Lekkoatletyczne na Orliku "II Memoriał im. Kazimierza Okołowskiego" - 28.09.2017 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Wojewódzka Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2017/2018 - 22.09.2017 Kurzętnik [pobierz]
  • Terminarz rozgrywek Wojwódzkich Turniejów na Orlikach [pobierz]

 

Klasyfikacja końcowa:


    Szkoły Podstawowe:

  • Mistrzostwa Województwa w dwa ognie dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w baseballu dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców SP
    Klasyfikacja drużynowa dziewcząt [pobierz]
    Klasyfikacja wielobojowa dziewcząt [pobierz]
    Klasyfikacja indywidualna dziewcząt [pobierz]
    Klasyfikacja drużynowa chłopców [pobierz]
    Klasyfikacja wielobojowa chłopców [pobierz]
    Klasyfikacja indywidualna chłopców [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w minikoszykówce chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w minikoszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w halowej piłce nożnej Super Puchar dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych szachach dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w mini piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręczej chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w minikoszykówce dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]

  • Gimnazja:

  • Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w halowej piłce nożnej Super Puchar chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w piłce siatkowej Super Puchar dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych szachach dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców rocznik 2002-2004 [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa o Super Puchar w halowej piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych szachach dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]

  • Wspólne:

  • Mistrzostwa Województwa w tenisie ziemnym dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców SP i Gim [pobierz]
  • Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa w wędkarstwie spławikowym dziewcząt i chłopców SP i rocznik 2002-2004 [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w zawodach łyżwiarskich SP i Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych zawodach w pływaniu dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG
    Klasyfikacja drużynowa [pobierz]
    Klasyfikacja indywidualna [pobierz]
    Klasyfikacja sztafet [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG [pobierz]
  • XXIV Warmińskie Biegi Przełajowe "Droszewo 2017" [pobierz]
  • Wojewódzka Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2017/2018 [pobierz]