Półfinał I  (m.in. Olsztyn, Bartoszyce, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Reszel)
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Szkolny Klub Sportowy
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  

UWAGA

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2019/2020 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do dnia 30.09.2019 roku do zarejestrowania w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy. [pobierz]

Komunikaty organizacyjne: 

    Igrzyska Dzieci:

  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej "2" dziewcząt i chłopców SP - dziewczęta 19.03.2020; chłopcy 17.03.2020 Dobre Miasto [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Półfinał 1 w piłce siatkowej "3" chłopców SP - 10.02.2020 Bartoszyce [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Półfinał 1 w piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 14.02.2020 Bartoszyce [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce siatkowej "3" dziewcząt SP - 15.01.2020 Kętrzyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce siatkowej "4" chłopców SP - 15.01.2020 Węgorzewo [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce ręcznej dziewcząt SP - 16.12.2019 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców SP - chłopcy 11.12.2019, dziewczęta 13.12.2019 Biskupiec [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 11.12.2019 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w halowej piłce nożnej chłopców SP - 10.12.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej "4" chłopców SP - 2.12.2019 - Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 28.11.2019 - Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 25.11.2019 - Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej "4" chłopców SP - 25.11.2019 - Dobre Miasto [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 26.11.2019 - Barczewo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców SP - dziewczęta 27.11.2019; chłopcy 29.11.2019 - Biskupiec [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt SP - 8.11.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 8.11.2019 Korsze [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców SP - 21.10.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce nożnej chłopców SP - 15.10.2019 Kętrzyn [pobierz]

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 1 w piłce siatkowej chłopców IMS - 26.02.2020 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w koszykówce chłopców IMS - 13.02.2020 Wilkowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w koszykówce dziewcząt IMS - 17.02.2020 Wilkowo [pobierz]
  • II ZMIANA TERMINU! Półfinał 1 w piłce siatkowej dziewcząt IMS - 14.01.2020 Bartoszyce [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce ręcznej dziewcząt IMS - 16.12.2019 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzotwa rejonu 1 w piłce siatkowej dziewcząt IMS - 17.12.2019 Dobre Miasto [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 2 w halowej piłce nożnej chłopców IMS - 9.12.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców IMS - chłopcy 11.12.2019, dziewczęta 13.12.2019 Biskupiec [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt IMS - 6.12.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 1 w piłce ręcznej chłopców IMS - 17.12.2019 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej chłopców IMS - 2.12.2019 Olsztyn [pobierz]
  • ZMIANA GODZINY! Mistrzostwa rejonu 1 w koszykówce dziewcząt IMS - 6.12.2019 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej dziewcząt IMS - 29.11.2019 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców IMS - dziewczęta 27.11.2019; chłopcy 29.11.2019 - Biskupiec [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej chłopców IMS - 14.11.2019 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców IMS - 22.10.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce nożnej chłopców IMS - 16.10.2019 Kętrzyn [pobierz]

  • Licealiada:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 1 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 19.12.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Półfinał 1 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 18.12.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 11.12.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 1 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 9.12.2019 Olsztyn [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 1 w piłce siatkowej chłopców SPG - 10.12.2019 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 6.12.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 5.12.2019 Karolewo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej chłopców SPG - 29.11.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 28.11.2019 Karolewo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców SPG - 27.11.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w koszykówce chłopców SPG - 26.11.2019 Kętrzyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w koszykówce chłopców SPG - 5.12.2019 Olsztyn [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce ręcznej chłopców SPG - 3.12.2019 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce nożnej chłopców SPG - 22.11.2019 Kętrzyn [pobierz]

  • Wspólne:

  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa rejonu 2 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - 10.12.2019 Lidzbark Warmiński [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - 23.11.2019 Olsztyn [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Terminarz półfinałów 1 dziewcząt i chłopców [pobierz]


Klasyfikacja końcowa:


    Igrzyska Dzieci:

  • Półfinał 1 w piłce siatkowej "3" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w halowej piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej "3" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 1 w piłce nożnej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

  • Półfinał 1 w piłce siatkowej chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w koszykówce chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w koszykówce dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkowej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 1 w piłce siatkówce chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce nożnej chłopców IMS [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej dziewcząt IMS [pobierz]

  • Licealiada:

  • Półfinał 1 w halowej piłce nożnej dziewczat SPG [pobierz]
  • Półfinał 1 w halowej piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Półfinał 1 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu2 w halowej piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 2 w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]

  • Wspólne:

  • Mistrzostwa rejonu 2 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt chłopców SP, IMS i SPG [pobierz]


Inne: