Półfinał II  (m.in. Elbląg, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Braniewo)
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Mały Mistrz
| Przetarg
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  



Komunikaty organizacyjne: 


    Szkoły Podstawowe:

  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 22.04.2015 Iława [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce nożnej chłopców SP - 22.04.2015 Braniewo [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP - 30.03.2015 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 19.03.2015 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w minikoszykówce dziewcząt SP - 11.03.2015 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce ręcznej chłopców SP - 18.02.2015 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SP - 15.01.2015 Złotowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "3" i "4" chłopców SP - 20.01.2015 Ostróda - "3"; 23.01.2015 Ostróda - "4" [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "3" i "4" dziewcząt SP - 15.01.2015 Iława - "3"; 20.01.2015 Iława - "4" [pobierz]

  • Gimnazja:

  • Półfinał 2 w piłce nożnej chłopców Gim - 28.04.2015 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce nożnej dziewcząt Gim - 24.04.2015 Ostróa [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej dziewcząt Gim - 25.02.2015 Lubawa [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców Gim - 23.02.2015 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców Gim - 22.01.2015 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców Gim - 18.12.2014 Działdowo [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • Półfinał 2 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 18.03.2015 Narzym [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 24.02.2015 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce chłopców SPG - 16.12.2014 Iława [pobierz]

  • Wspólne:

  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP i Gim - 11.12.2014 Ostróda [pobierz]


Klasyfikacja końcowa:


    Szkoły Podstawowe:

  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini koszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini koszykówce chłopców SP [pobierz]

  • Gimnazja:

  • Półfinał 2 w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce nożnej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt Gim [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]

  • Wspólne: