Półfinał II  (m.in. Elbląg, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Braniewo)
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Mały Mistrz
| Przetarg
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  



UWAGA!!!

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2015/2016 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do zarejestrowania się do dnia 15.10.2015 roku w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy.[pobierz]

Komunikaty organizacyjne: 

    Szkoły Podstawowe:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w siatkóce plażowej dziewcząt i chłopców SP - 31.05.2016 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 10.05.2016 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 26.04.2016 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP - 19.04.2016 Morąg [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP - 14.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP - 21.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 13.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w minikoszykówce dziewcząt SP - 06.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt SP - 31.03.2016 Iława [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 08.03.2016 Lubawa [pobierz]
  • Półfinał 2 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 03.03.2016 Braniewo [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU!! Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "3" i "4" chłopców SP - 10.12.2015 Ząbrowo - "3"; 17.12.2015 Ząbrowo - "4" [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 16.12.2015 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt SP - 09.12.2015 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP - 02.12.2015 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w minikoszykówce chłopców SP - 11.12.2015 Pasłęk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w minikoszykówce chłopców SP - 15.12.2015 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w minikoszykówce dziewcząt SP - 15.12.2015 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SP - 27.11.2015 Ostróda - dziewczęta; 04.12.2015 Ostróda - chłopcy [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce nożnej chłopców SP - 17.11.2015 Lubawa [pobierz]
  • Półfinał 2 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce nożnej dziewcząt SP - 08.10.2015 Stare Dłutowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt i chłopców SP - 09.10.2015 Działdowo [pobierz]

  • Gimnazja:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców Gim - 14.06.2016 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce nożnej chłopców Gim - 31.05.2016 Iława [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt Gim - 13.01.2016 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców Gim - 13.01.2016 Działdowo [pobierz]
  • II ZMIANA TERMINU!! Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej dziewcząt Gim - 16.12.2015 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców Gim - 15.12.2015 Ostróda [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU!! Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej dziewcząt Gim - 15.12.2015 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców Gim - 26.11.2015 Morąg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt Gim - 01.12.2015 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce chłopców Gim - 01.12.2015 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt Gim - 06.11.2015 Stare Dłutowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej chłopców Gim - 05.11.2015 Iława [pobierz]
  • Półfinał 2 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce nożnej dziewcząt Gim - 12.10.2015 Stare Dłutowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt i chłopców Gim - 01.10.2015 Działdowo [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • NOWOŚĆ!! Półfinał 2 w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SPG - 15.06.2016 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt SPG - 23.03.2016 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców SPG - 09.03.2016 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG - 21.12.2015 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 17.12.2015 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 14.12.2015 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców SPG - 14.12.2015 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce chłopców SPG - 09.12.2015 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt SPG - 04.12.2015 Działdowo [pobierz]

  • Wspólne:

  • NOWOŚĆ!! Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP i Gim - 10.12.2015 Ostróda - SP; 15.12.2015 Ostróda - Gim [pobierz]


Klasyfikacja końcowa:


    Szkoły Podstawowe:

  • Półfinał 2 w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini koszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 2 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt i chłopców SP [pobierz]

  • Gimnazja:

  • Półfinał 2 w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce 3+1 chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce 3+1 dziewcząt Gim [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • Mistrzostwa rejonu 3 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce ręcznej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]

  • Wspólne: