Półfinał II  (m.in. Elbląg, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Braniewo)
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Mały Mistrz
| Szkolny Klub Sportowy
| Aktywnie spędzam czas na sportowo
| Przetarg
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  



UWAGA

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2016/2017 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do zarejestrowania się do dnia 30.09.2016 roku w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy. [pobierz]

UWAGA KIEROWNICY POWIATOWYCH SZKOLNYCH ZWIĄZKÓW SPORTOWYCH

Dotyczy: Rozegrania Mistrzostw Rejonu 4 Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Zwracam się z prośbą o rozegranie w ciągu nadchodzącego miesiąca do 15 grudnia 2016 roku Mistrzostw Rejonu "4" w rozgrywkach wyznaczonych w regulaminie Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego dla Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Tak późne ustalenie rozgrywek rejonowych spowodowane było dokończeniem rozgrywek "Moje Boisko Orlik".

Proszę o daleko idącą mobilizację i przeprowadzenie Mistrzostw Rejonu zgodnie z podanym harmonogramem i wyznaczonymi organizatorami imprez.

Po terminie 15.12.2016 roku biuro Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego nie będzie rozliczać imprez o zasięgu rejonowym.

Harmonogram [pobierz]

Proszę o potraktowanie sprawy jako pilnej.

Ze Sportowym Pozdrowieniem
Kierownik Rejonu
Mirosław Urbanowski



Komunikaty organizacyjne: 

    Szkoły Podstawowe:

  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w siatkówce plażowej dziewczat i chłopców SP - 24.05.2017 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP - 09.05.2017 Ostróda [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 3 w mini piłce siatkowej "2" dziewczat i chłopców SP - 21.04.2017 Elbląg [pobierz]
  • III ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "3" dziewczat SP - 12.04.2017 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP - 04.04.2017 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP - 03.04.2017 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce nożnej chłopców SP - 10.04.2017 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 15.03.2017 Elbląg [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w mini piłce ręcznej chłopców SP - 16.03.2017 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP - 14.03.2017 Ostróda [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 09.03.2017 Ząbrowo [pobierz]
  • Półfinał 2 w minikoszykówce dziewcząt SP - 22.02.2017 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 13.12.2016 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 14.12.2016 Złotowo [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce ręcznej chłopców SP - 01.12.2016 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce nożnej chłopców SP - 23.11.2016 Ostróda [pobierz]

  • Gimnazja:

  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców Gim - 23.05.2017 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce nożnej chłopców Gim - 16.05.2017 Iława [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej dziewcząt Gim - 07.04.2017 Elbląg [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w piłce nożnej dziewcząt Gim - 12.04.2017 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców Gim - 28.03.2017 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej dziewcząt Gim - 22.03.2017 Lubawa [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców Gim - 17.02.2017 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt Gim - 14.02.2017 Działdowo [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców Gim - 16.12.2016 Kisielice [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej dziewcząt Gim - 20.12.2016 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej dziewcząt Gim - 13.12.2016 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców Gim - 29.11.2016 Morąg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt Gim - 18.11.2016 Stare Dłutowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej chłopców Gim - 18.11.2016 Iłowo-Osada [pobierz]
  • Półfinał 2 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce nożnej dziewcząt - 7.10.2016 Stare Dłutowo [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w siatkóce plażowej dziewcząt i chłopców SPG - 25.05.2017 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców SPG - 22.03.2017 Iława [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 2 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 21.03.2017 Iława [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt SPG - 15.03.2017 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej chłopców SPG - 09.03.2017 Lubawa [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 02.03.2017 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 14.12.2016 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 16.12.2016 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców SPG - 15.12.2016 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców SPG - 15.12.2016 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt i chłopców SPG - 9.12.2016 Działdowo chłopcy; 15.12.2016 Działdowo dziewczęta [pobierz]

  • Wspólne:

  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa rejonu 4 w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 20.12.2016 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt i chłopców SP i Gim - 13.12.2016 Działdowo SP; 8.12.2016 Działdowo Gim [pobierz]


Klasyfikacja końcowa:


    Szkoły Podstawowe:

  • Półfinał 2 w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w minikoszykówce chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 2 w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w minikoszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w minikoszykówce chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w mini piłce nożnej chłopców SP [pobierz]

  • Gimnazja:

  • Półfinał 2 w siatkówce plażowej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w siatkówce plażowej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce ręcznej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce siatkowej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 Turnieju Moje Boisko Orlik w koszykówce dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 Turnieju Moje Boisko Orlik w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce siatkowej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 2 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • Półfinał 2 w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 Turnieju Moje Boisko Orlik w piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]

  • Wspólne: