Półfinał II  (m.in. Elbląg, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Braniewo)
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Szkolny Klub Sportowy
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  



UWAGA

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2019/2020 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do zarejestrowania się do dnia 30.09.2019 roku w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy. [pobierz]

Komunikaty organizacyjne: 

    Igrzyska Dzieci:

  • NOWOŚĆ Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców SP - 18.03.2020 Kisielice [pobierz]
  • NOWOŚĆ Półfinał 2 w piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 11.03.2020 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • NOWOŚĆ Półfinał 2 w piłce siatkowej "4" chłopców SP - 19.03.2020 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Półfinał 2 w piłce siatkowej "3" chłopców SP - 27.02.2020 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 26.02.2020 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej "4" chłopców SP - 13.02.2020 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej dziewcząt SP - 10.01.2020 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP - 17.12.2019 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SP - 16.12.2019 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców SP - 12.12.2019 Morąg [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 6.12.2019 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP - 5.12.2019 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP - 2.12.2019 Elbląg [pobierz]

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt IMS - 11.02.2020 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców IMS - 15.01.2020 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców IMS - 16.01.2020 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców IMS - 17.12.2019 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców IMS - 10.12.2019 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców IMS - 5.12.2019 Elbląg [pobierz]

  • Licealiada:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 19.03.2020 Iława [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 17.03.2020 Iława [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w piłce ręcznej chłopców SPG - 18.03.2020 Lubawa [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Półfinał 2 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 18.03.2020 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 5.02.2020 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 7.02.2020 Lubawa [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 6.02.2020 Iława [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 15.01.2020 Braniewo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce chłopców SPG - 13.01.2020 Iława [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców SPG - 13.02.2020 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej chłopców SPG - 16.01.2020 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG - 17.12.2019 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców SPG - 19.12.2019 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce ręcznej chłopców SPG - 18.12.2019 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt SPG - 17.12.2019 Działdowo [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG - 2.12.2019 Elbląg [pobierz]

  • Wspólne:


Klasyfikacja końcowa:


    Igrzyska Dzieci:

  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej "4" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP [pobierz]

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

  • Półfinał 2 w koszykówce dziewcząt IMS [pobierz]
  • Półfinał 2 w koszykówce chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców IMS [pobierz]

  • Licealiada:

  • Mistrzostwa rejonu 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 4 w drużynowym tenisie stołowym chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 3 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]

  • Wspólne: