Półfinał III  (m.in. Ełk, Giżycko, Pisz, Szczytno, Nidzica, Mrągowo, Gołdap)
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Szkolny Klub Sportowy
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  

UWAGA

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2019/2020 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do zarejestrowania się do dnia 30.09.2019 roku w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy. [pobierz]

Komunikaty organizacyjne:

    Igrzyska Dzieci:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 3 w koszykówce chłopców SP - 10.03.2020 Ełk [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Półfinał 3 w piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP - 6.03.2020 Ełk [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców SP - 14.01.2020 Olecko [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt SP - 21.02.2020 Nidzica [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 16.01.2020 Wieliczki [pobierz]
  • ZAWODY ODWOŁANE - ZA MAŁO ZGŁOSZEŃ! Mistrzostwa rejonu 5 w piłce sitakowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 18.12.2019 Mrągowo [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców SP - 18.12.2019 Pisz [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt SP - 19.12.2019 Mikołajki [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce dziewcząt SP - 12.12.2019 Ełk [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 29.11.2019 Szczytno [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej "4" chłopców SP - 29.11.2019 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP - 6.12.2019 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce chłopców SP - 4.12.2019 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców SP - 12.12.2019 Biała Piska [pobierz]
  • ZMIANA MIEJSCA! Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej dziewcząt SP - 5.12.2019 Mikołajki [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP - 10.12.2019 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w halowej piłce nożnej chłopców SP - 11.12.2019 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej chłopców SP - 27.11.2019 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców SP - 5.12.2019 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP - 3.12.2019 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej chłopców SP - 20.11.2019 Pasym [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 26.11.2019 Biała Piska [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej dziewcząt SP - 7.11.2019 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej chłopców SP - 23.10.2019 Olecko [pobierz]
  • ODWOŁANE! Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej dziewcząt SP - 24.10.2019 Mrągowo [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej chłopców SP - 24.10.2019 Mrągowo [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców SP - 24.10.2019 Rozogi [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej chłopców SP - 10.10.2019 Olecko [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce nożnej chłopców SP - 18.10.2019 Pisz [pobierz]

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

  • NOWOŚĆ! Półfinał 3 w koszykówce chłopców IMS - 17.03.2020 Ełk [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt IMS - 18.02.2020 Nidzica [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt IMS - 17.01.2020 Olecko [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców IMS - 10.01.2020 Pisz [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców IMS - 17.12.2019 Olecko [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce dziewcząt IMS - 11.12.2019 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców IMS - 11.12.2019 Ełk [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt IMS - 17.12.2019 Olecko [pobierz]
  • ZAWODY ODWOŁANE! Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej dziewcząt IMS - 27.11.2019 Mrągowo
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 6 w halowej piłce nożnej chłopców IMS - 2.12.2019 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców IMS - 13.12.2019 Biała Piska [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców IMS - 10.12.2019 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej chłopców IMS - 28.11.2019 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej dziewcząt IMS - 26.11.2019 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce chłopców IMS - 27.11.2019 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce dziewcząt IMS - 29.11.2019 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej chłopców IMS - 22.11.2019 Pasym [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej chłopców IMS - 22.11.2019 Gołdap [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej dziewcząt IMS - 27.11.2019 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej chłopców IMS - 18.11.2019 Rozogi [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej dziewcząt IMS - 18.11.2019 Rozogi [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt IMS - 28.11.2019 Biała Piska [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce nożnej chłopców IMS - 4.11.2019 Nidzica [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w koszykówce chłopców IMS - 21.10.2019 Olecko [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców IMS - 18.10.2019 Giżycko [pobierz]

  • Licealiada:

  • ZMIANA TERMINU I MIEJSCA! Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt SPG - 25.02.2020 Nidzica [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce chłopców SPG - 14.02.2020 Nidzica [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 14.02.2020 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 16.01.2020 Olecko [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 15.01.2020 Olecko [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 13.01.2020 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 14.01.2020 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców SPG - 19.12.2019 Gołdap [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców SPG - 13.12.2019 Mrągowo [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej chłopców SPG - 16.12.2019 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce chłopców SPG - 11.12.2019 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce dziewcząt SPG - 13.12.2019 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 piłce ręcznej dziewcząt SPG - 9.12.2019 Olecko [pobierz]
  • ZMIANA RANGI ZAWODÓW Mistrzostwa rejonu 5 piłce ręcznej chłopców SPG - 6.12.2019 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej chłopców SPG - 10.12.2019 Ełk [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców SPG - 9.12.2019 Biała Piska [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej chłopców SPG - 28.11.2019 Gołdap [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG - 5.12.2019 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 2.12.2019 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG - 13.12.2019 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej chłopców SPG - 27.11.2019 Ełk [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 21.11.2019 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej chłopców SPG - 26.11.2019 Szczytno [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej chłopców SPG - 14.11.2019 Nidzica [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG - 12.11.2019 Biała Piska [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej dziewcząt SPG - 13.11.2019 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej dziewcząt SPG - 25.10.2019 Pisz [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 23.10.2019 Pisz [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkowej chłopców SPG - 10.10.2019 Gołdap [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce nożnej chłopców SPG - 15.10.2019 Pisz [pobierz]

  • Wspólne:


Klasyfikacja końcowa:


    Igrzyska Dzieci:

  • Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce chłopców SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w halowej piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej "4" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej "3" dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej "4" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

  • Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt IMS [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców IMS [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców IMS [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w halowej piłce nożnej chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce ręcznej chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej chłopców IMS [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce nożnej chłopców IMS [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w koszykówce chłopców IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej dziewcząt IMS [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej chłopców IMS [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce ręcznej chłopców IMS [pobierz]

  • Licealiada:

  • Półfinał 3 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w halowej piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Półfinał 3 w piłce ręcznej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 5 w halowej piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w koszykówce chłopców 3x3 SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Półfinał 3 w piłce siatkówej chłopców SPG [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 6 w piłce nożnej chłopców SP [pobierz]
  • Moje Boisko Orlik - Mistrzostwa rejonu 6 w piłce siatkowej dziewcząt SP [pobierz]

  • Wspólne: