Finały i Baraże Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego
 
 | Strona Główna
| Informacje
| Mały Mistrz
| Przetarg
| Zawody Ogólnopolskie
| Zarząd
| Komisja Rewizyjna
| Statut

| Kalendarz

| Archiwum


  




UWAGA!!!

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy informuje, iż w roku szkolnym 2015/2016 wszystkie placówki, które zamierzają przystąpić do współzawodnictwa sportowego wchodzącego w skład Kalendarza Imprez SZS zobowiązane są do zarejestrowania się do dnia 15.10.2015 roku w systemie SRS poprzez specjalną platformę internetową: www.srs.szs.pl

W celu ułatwienia Państwu rejestracji, przedstawiamy poniżej instrukcję SRS opracowaną przez Szkolny Związek Sportowy.[pobierz]

Komunikaty organizacyjne: 

    Szkoły Podstawowe:

  • II ZMIANA TERMINU!! Mistrzostwa Województwa w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców SP - 15.06.2016 Lubawa [pobierz]
    Program [pobierz]
    Protokół zbiorczy [pobierz]
    Protokół 60 m [pobierz]
    Protokół 300 m [pobierz]
    Protokół piłeczka palantowa [pobierz]
    Protokół skoki [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców SP - 03.06.2016 Lubawa [pobierz]
    Program minutowy dziewcząt [pobierz]
    Program minutowy chłopców [pobierz]
    Protokół zbiorczy [pobierz]
    Protokół 60 m [pobierz]
    Protokół 600m/1000m [pobierz]
    Protokół piłeczka palantowa [pobierz]
    Protokół skok w dal [pobierz]
    Protokół skoku wzwyż [pobierz]
  • NOWOŚĆ! Mistrzostwa Województwa w baseballu dziewcząt i chłopców SP - 08.06.2016 Miłomłyn [pobierz]
  • ZMIANA GODZINY! Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej dziewcząt SP - 31.05.2016 Mrągowo [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SP - 13.06.2016 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce nożnej chłopców SP - 25.05.2016 Olsztyn [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "3" dziewcząt SP - 02.06.2016 Olsztyn [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP - 31.05.2016 Gołdap [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP - 23.05.2016 Bartoszyce [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "4" dziewcząt SP - 23.05.2016 Dobre Miasto [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP - 07.06.2016 Gołdap [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej dziewcząt SP - 30.05.2016 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP - 08.06.2016 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużnowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP - 27.04.2016 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju dziewcząt i chłopców SP - 27.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • ZAKWALIFIKOWANI Mistrzostwa Województwa w minikoszykówce dziewcząt SP - 30.03.2016 Ełk [pobierz]
  • ZAKWALIFIKOWANI Mistrzostwa Województwa w minikoszykówce chłopców SP - 31.03.2016 Ełk [pobierz]
  • Wojewódzki Turniej "Jestem sprawny na szóstkę" dla klas I-III SP - 08.04.2016 Tereszewo [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej chłopców SP - 21.03.2016 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców SP - 09.03.2016 Ostróda [pobierz]
  • Turniej Województki w futsalu chłopców SP - 25.11.2015 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej chłopców SP - 25.11.2015 Kurzętnik [pobierz]
  • Finał Wojewódzki Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP - 10.10.2015 Pasłęk [pobierz]

  • Gimnazja:

  • ZMIANA MIEJSCA! Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt Gim - 08.06.2016 Ostróda [pobierz]
  • USTALONE MIEJSCE ROZGRYWEK! Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców Gim - 10.06.2016 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w baseballu dziewcząt i chłopców Gim - 15.06.2016 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce nożnej chłopców Gim - 03.06.2016 Olecko [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców Gim - 20.06.2016 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt Gim - 25.05.2016 Mrągowo [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej chłopców Gim - 02.06.2016 Szczytno [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewcząt Gim - 24.05.2016 Reszel [pobierz]
  • ZMIANA! Mistrzostwa Województwa w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców Gim - 24.05.2016 Pasłęk [pobierz]
    Protokół [pobierz]
    Program minutowy [pobierz]
  • ZMIANA DATY! Mistrzostwa Województwa w koszykówce chłopców Gim - 23.05.2016 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce siatkowej dziewcząt Gim - 18.05.2016 Giżycko [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce siatkowej chłopców Gim - 13.05.2016 Dźwierzuty [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej chłopców Gim - 25.05.2016 Morąg [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt Gim - 11.05.2016 Olsztyn [pobierz]
  • ZMIANA MIEJSCA! Mistrzostwa Województwa w unihokeju dziewcząt i chłopców Gim - 25.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Gim - 17.03.2016 Ostróda [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce ręcznej dziewcząt Gim - 22.03.2016 Rozogi [pobierz]
  • Półfinał 4 w koszykówce chłopców Gim - 03.03.2016 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce ręcznej chłopców Gim - 29.02.2016 Bartoszyce [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców Gim - 10.03.2016 Ostróda [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców Gim - 02.12.2015 Giżycko [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców Gim - 03.12.2015 Giżycko [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w halowej piłce nożnej dziewcząt Gim - 01.12.2015 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej dziewcząt Gim - 27.11.2015 Mroczno [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • II ZMIANA TERMINU!! Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców SPG - 07.06.2016 Pasłęk [pobierz]
    Program minutowy [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU! Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SPG - 21.06.2016 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce chłopców SPG - 28.04.2016 Olsztyn [pobierz]
  • ZMIANA GODZINY! Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej chłopców SPG - 27.04.2016 Olsztyn [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU!Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 26.04.2016 Giżycko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej dziewczat SPG - 27.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju dziewczat i chłopców SPG - 20.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt SPG - 20.04.2016 Olsztyn [pobierz]
  • ZMIANA TERMINU!! Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej chłopców SPG - 26.04.2016 Gołdap [pobierz]
  • Półfinał 4 w koszykówce chłopców SPG - 18.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce ręcznej chłopców SPG - 18.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce ręcznej dziewcząt SPG - 19.04.2016 Elbląg [pobierz]
  • Półfinał 4 w koszykówce dziewcząt SPG - 15.04.2016 Działdowo [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce siatkowej dziewcząt SPG - 15.04.2016 Iława [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce siatkowej chłopców SPG - 01.04.2016 Braniewo [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG - 16.03.2016 Ostróda [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców SPG - 11.03.2016 Ostróda [pobierz]
  • Turniej Województki w futsalu chłopców SPG - 30.11.2015 Giżycko [pobierz]

  • Wspólne:

  • NOWOŚĆ!! Wojewódzka Spartakiada Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych dziewcząt i chłopców - 18.06.2016 Pasłęk [pobierz]
    Program minutowy i zgłoszenie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach na orientację dziewcząt i chłopców Gim i SPG - 15.06.2016 Elbląg [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w tenisie ziemnym dziewcząt i chłopców SP, Gim - 04.06.2016 Olecko [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 30.05.2016 Pasłęk [pobierz]
    Program [pobierz]
  • Przełajowe Biegi Grunwaldzkie dzieci i młodzieży szkolnej SP, Gim i SPG - 20.05.2016 Pola Grunwaldzkie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 22.04.2016 Ostaszewo [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 28.04.2016 Iława [pobierz]
    Mapa [pobierz]
  • Wojewódzkie halowe zawody lekkoatletyczne w skoku wzwyż dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 19.02.2016 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym pływaniu dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 26.11.2015 Olsztyn [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w szachach indywidualnych dziewcząt i chłopców SP i Gim - 06.12.2015 Olsztyn [pobierz]
  • Turnieje na Orlikach w piłce siatkowej, koszykówce i piłce nożnej dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - Terminy i miejsca zawodów [pobierz]
  • Komunikat nr 2 - Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 23.10.2015 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG - 23.10.2015 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Miting Lekkoatletyczny WMSZS dziewcząt i chłopców SP i Gim - 24.09.2015 Nowe Miasto Lubawskie [pobierz]
  • Komunikat nr 1 Turniejów na Orlikach w piłce siatkowej, koszykówce i piłce nożnej dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG [pobierz]
  • Komunikat nr 1 Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 - 16.09.2015 Grodziczno [pobierz]
  • XXII WARMIŃSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE "DROSZEWO 2015" SP i GIM - 19.09.2015 Droszewo [pobierz]

 

Klasyfikacja końcowa:


    Szkoły Podstawowe:

  • Mistrzostwa Województwa w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt SP
    Klasyfikacja drużynowa [pobierz]
    Klasyfikacja wielobojowa [pobierz]
    Klasyfikacja biegu na 60 m [pobierz]
    Klasyfikacja biegu na 300 m [pobierz]
    Klasyfikacja skoku w dal [pobierz]
    Klasyfikacja rzutu piłeczką palantową [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w trójboju lekkoatletycznym chłopców SP
    Klasyfikacja drużynowa [pobierz]
    Klasyfikacja wielobojowa [pobierz]
    Klasyfikacja biegu na 60 m [pobierz]
    Klasyfikacja biegu na 300 m [pobierz]
    Klasyfikacja skoku w dal [pobierz]
    Klasyfikacja rzutu piłeczką palantową [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w siatkóce plażowej dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w baseballu dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt SP
    Klasyfikacja drużynowa [pobierz]
    Klasyfikacja wielobojowa [pobierz]
    Klasyfikacja biegu na 60 m [pobierz]
    Klasyfikacja biegu na 600 m [pobierz]
    Klasyfikacja skoku w dal [pobierz]
    Klasyfikacja skoku wzwyż [pobierz]
    Klasyfikacja rzutu piłeczką palantową [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w czwórboju lekkoatletycznym chłopców SP
    Klasyfikacja drużynowa [pobierz]
    Klasyfikacja wielobojowa [pobierz]
    Klasyfikacja biegu na 60 m [pobierz]
    Klasyfikacja biegu na 1000 m [pobierz]
    Klasyfikacja skoku w dal [pobierz]
    Klasyfikacja skoku wzwyż [pobierz]
    Klasyfikacja rzutu piłeczką palantową [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "3" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "2" dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "2" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w halowej piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce siatkowej "4" chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini koszykówce chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini piłce ręcznej chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mini koszykówce dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych szachach dziewcząt i chłopców SP [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w futaslu chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych chłopców SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w piłce nożnej dziewcząt SP [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w koszykówce dziewcząt i chłopców SP [pobierz]

  • Gimnazja:

  • Mistrzostwa Województwa w siatkóce plażowej dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce nożnej chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 4 w piłce siatkowej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]
  • Półfinał 4 w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych szachach dziewcząt i chłopców Gim [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w futsalu chłopców Gim [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców Gim [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w futaslu dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w piłce nożnej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w koszykówce chłopców Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w koszykówce dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w piłce siatkowej dziewcząt Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w piłce siatkowej chłopców Gim [pobierz]

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

  • Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce ręcznej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w unihokeju chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w drużynowych szachach dziewcząt i chłopców SPG [pobierz]
  • Turniej Wojewódzki w futaslu chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w piłce siatkowej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w piłce nożnej chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w koszykówce dziewcząt SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w koszykówce chłopców SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa "Moje Boisko Orlik" w piłce siatkowej dziewcząt SPG [pobierz]

  • Wspólne:

  • Przełajowe Biegi Grunwaldzkie dzieci i młodzieży szkolnej SP, Gim i SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w tenisie ziemnym dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców SP i Gim [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG [pobierz]
  • Mistrzostwa Województwa w mieszanych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców SP, Gim i SPG [pobierz]